Cerrahi Bölümler

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılından beri her türlü ameliyatın yapılabildiği teknik altyapısı ve donanımlı ekibiyle 24 saat hizmet vermektedir.

Bölgemizde öncelikle tercih edilen ve diğer sağlık kuruluşları tarafından referans hastane olarak kabul edilen hastane; depreme dayanıklı akıllı bina teknolojisi, 10 ameliyathane, 227 yatak kapasitesi, dünyanın en ileri tıp
teknolojileri ile bu güne kadar 3 Milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti sunmanın, 100.000’den fazla ameliyat
yapmanın, 25.000’den fazla bebek dünyaya getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Ülkemizde “Laparoskopik Cerrahi” nin yapıldığı ilk sağlık kuruluşlarından biri olan hastanemizde pek çok başarılı vakaya imza atılmıştır.

Yenidoğan bebeklerin ve çocukların kalp rahatsızlıkları ciddi bir problemdir. Bu rahatsızlıklarda ameliyatların yapılması ayrı bir tıbbi donanım ve ekip gerektirmektedir. Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde yenidoğan bebeklere ve çocuklara Kalp Ameliyatları yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Hastanesi Böbrek Nakil Merkezi deneyimli cerrahi ekibiyle Böbrek Naklinde aktif olarak çalışmaktadır.

Anestezi ve reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi,Böbrek Nakli, Çocuk Cerrahisi, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Üroloji branşlarından oluşan cerrahi bölümlerimizde 24 saat uzman hekimler ve öğretim üyelerinden oluşan kadromuzla hizmet verilmektedir.


 

 Bookmark and Share

Tasarım ve İçerik Yönetim Sistemi
GrafikOnline

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
Tüm hakları saklıdır. © 2007