Nursing

Değerli Meslektaşlarım,

Hastanemiz nitelikli hemşirelik hizmetini, etik değerlerden ödün vermeden, uluslararası standartlar çerçevesinde, yetkin hemşirelerle vermektedir. Sunulan hemşirelik hizmeti, uluslararası kabul görmüş klinik göstergeler ile izlenerek, hep daha iyisi için çalışılmaktadır.

Hızla büyüyen yapıda bizler; mutlu, huzurlu, güvenli, mensubu olmaktan gurur duyacağımız hastane yaratmayı ilke edindik.  Bunu başarabilmenin ekip işi olduğu bilinci ile seçkin özelliklere sahip ekipler kurmaya da özen gösterdik. Çünkü sağlık hizmeti sunucuları olarak bizler,  hizmet üretiminde yer alan bireylerin farklı özelliklere sahip olması hatta bu hizmet direkt insan hayatı ile ilintili ise insanın içinde çok daha seçkin özellikler barındırması gerektiği bilincindeyiz.

İnanıyorum ki, GOP ailesi olarak tüm hemşirelerimiz enerji kaynağını insan sevgisinden alarak ve merkeze hastayı koyarak, saygı nezaket ve özenle bakmayı ve bakılmayı misyon edindi.

Girişimci ve vizyon sahibi bir kurum olarak; Bak-Dinle-Hisset yöntemini kullanarak çalışanlarımızın nabzını tutmayı, hedefe kilitlenmeyi hep birlikte başaracağız.

Sevgi ve Saygılarımla,

Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü