E-Danışma hizmeti ile yanınızdayız!


E-DANIŞMA İLE YANINIZDAYIZ!

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak bünyemizde barındırdığımız ileri teknolojik medikal cihazlarla, alanında uzman hekimlerimizle tam 28 yıldır sizlere güvenli sağlık hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi (Covid-19 enfeksiyonu) nedeniyle siz değerli hastalarımıza vermiş olduğumuz güvenli sağlık hizmeti sözünü tutabilmek adına Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak E-Danışma uygulamasını hizmetinize sunuyoruz.

Bu uygulama ile hangi şehirde olursanız olun, hangi ülkede olursanız olun bizimle iletişime geçebilir ve sağlık sorunlarınızı birebir görüntülü olarak doktorlarımıza danışabilirsiniz.

E-Danışma hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Sağlık sorunlarınızı doktorlarımıza danışabilmek için 444 1 300 no’lu çağrı merkezi numaramızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Hizmet kapsamında nelerden faydalanabilirim?

Yaşamsal aciliyeti bulunan ve tıbbi müdahale gerektirecek durumların dışında sağlık sorunlarınız hakkında bilgi edinebilir, tetkik ve sonuçlarınızı kontrol ettirebilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

Görüşmeleri nasıl gerçekleştirebilirim?

444 1 300 nolu çağrı merkezimi arayarak aldığınız randevunun ardından bizimle paylaşmış olduğunuz cep telefonu numarasına randevu bilgileriniz mesaj olarak gönderilecektir. Randevu saatinde ise sizleri Whatsapp uygulaması üzerinden görüntülü olarak arayacağız.

Randevu saatinizden önce sağlık danışmanlarımız sizi arayarak doktorunuzla yapacağınız görüşme öncesinde notlarınızı alabilir, tetkik ve raporlarınızın sonuçlarını talep edebilirler. Sizlerde bu kapsamda şikayetlerinizi, tetkik ve raporlarınızı size ulaşılan telefon numarasına gönderebilirsiniz.

Görüşme ne kadar sürecek?

Şüphesiz ki siz değerli hastalarımıza daha fazla zaman ayırmak istiyorsak olsak da ülkemizin içinde bulunduğu bu dönemde bütün hastalarımıza yetişebilmek adına E-Danışma hizmetinin görüşme süresini 15 dakika ile sınırlandırdığımızı bilmenizi isteriz.

Randevu saatinde ulaşılamazsam ne olur?

Randevu saatinde sağlık danışmanlarınız tarafından arandığınızda telefonunuzu açmazsanız veya ulaşılamazsanız, randevu süresinin ilk 5 dakikasında yeniden aranırsınız. Eğer yine cevaplamazsanız veya ulaşılamazsanız ilgili hizmetin kullanımından vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda yeniden randevu almanız gerekmektedir.

Aradığınız numaradan size dönüş yapabilir miyim?

Sizinle iletişime geçmiş olduğumuz telefon numarası yalnızca görüntülü görüşmeleri yapabilmek adına hekimlerimizin dış aramaları için kullanılmaktadır. Bu kapsamda sormak istediğiniz sağlık sorunlarınızı veya danışmak istediğiniz konular için 444 1 300 nolu çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Bu hizmet ücretli midir?

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde E-Danışma uygulamamızı (Psikiyatri, Psikolog, Beslenme ve Diyet hariç) siz değerli hastalarımıza ücretsiz olarak sunmaktayız.