Çağrı Merkezi 444 1 300

Özel Şirketler - Kurumlar - Dernekler

Yeni Yüzyıl Gaziosmanpaşa Hastanesinin hizmet kalitesini arttırmak adına pek çok anlaşmalı olduğu kurum bulunur. Sigortalar, asistan kurumlar, bankalar, özel şirketler, kurumlar, dernekler, yurt dışı sigortalar ve asistan şirketler, resmi kurumlar anlaşmalı kurumlar içine girer.

Özel şirket kurum ve dernekler hastanemizin önemli anlaşmaları arasında yerini alır. Hizmet kalitesini arttırmak adına yapılmış olan bu anlaşmalar sizlere çok daha iyi hizmet sunmayı amaç edinerek hareket etmek için önemlidir.

Özel Şirketler – Kurumlar ve Derneklerin tedavi sürecine katkısı

Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak her zaman ilerlemek misyonumuzdur. İlerlemek, gelişmek her gün bir önceki günden daha iyi hizmet vermek, her gün bir önceki günden daha geniş imkanlarla hizmet sağlamak misyonumuzu gerçekleştirmemiz için temel aldığımız ilkemizdir.

Hastalarımız için destek politikalarımızdan biri de özel şirketler, kurumlar ve dernekler aracılığı ile gerçekleşir. Sizin için her zaman en iyisi için çalışıyoruz. Her an gelişen seçenekleri öğrenmek size en uygun destek politikasından yararlanmak için GOP hastanesi profesyonel ekibimize danışabilirsiniz.

  • İTOMEMDER
  • İtfaiye Mensupları Yardımlaşma Derneği
İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 25.02.2021 tarihinde yayınlanmış ve 23.11.2023 tarihinde güncellenmiştir.