Çağrı Merkezi 444 1 300

Yönetim Mesajı

1991 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz çeyrek asrı geçkin süredir ‘insan sağlığı’ gibi değerli olguya hassasiyetle hizmet ederek faaliyet göstermektedir.

Şirket misyonumuzu belirleyen, vizyonel bakış açısı, profesyonel kadro, modern teknolojik altyapı ve çağdaş yönetim anlayışıyla gelişip büyüyerek Özel Gaziosmanpaşa Hastanemizde ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Toplum sağlığı için çalışırken, hasta ve yakınlarının memnuniyeti en büyük ölçütümüz ve sorumluluğumuzdur. Görevimizin kutsal insan hayatı olduğu gerçeğini unutmadan, yurtiçi, yurtdışı hastalarımıza vermiş olduğumuz koruyucu teşhis, tedavi, rehabilite edici sağlık hizmetlerini geliştirerek sürdürme azim ve kararlılığındayız.

Bu kapsamda "Sağlıkta öncü kuruluş olma" hedefimizi kurumsal misyon ve vizyon anlayışımızla şekillendirmekteyiz.

Gücümüzü ise güvenerek bizi tercih eden yüzbinlerce hastamız ve binin üzerinde fedakâr çalışanımızdan almaktayız.

Yurt içi ve yurt dışında; sağlıkta akreditasyon programlarına entegrasyon sağlamış olan hastanemizde çeşitli kalite, iyileştirme programlarını uygulamakta, bilimsel tıp çalışmalarına katılım ve ev sahipliği yapmaktayız.

Kalp, çoklu organ, kemik iliği nakil merkezlerimiz, yetişkin ve pediatrik kardiyovasküler cerrahi birimlerimiz, ileri düzey görüntüleme birimlerimiz, gelişmiş genetik, patoloji biyokimya, mikrobiyoloji  labaratuvarlarımız, kanser, mikrocerrahi merkezlerimiz, pediatrik, çocuk ve yetişkin yoğun bakım merkezlerimiz, onkoloji, nükleer tıp, radyasyon onkolojisi gibi özellikli birimlerimizde çağdaş tıp uygulamaları yüksek modern teknoloji ile gerçekleştirilmektedir. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile işbirliği kapsamında tıp fakültesi eğitimi veren hastanemizde çok sayıda doktor adayı öğrenci yetiştirmenin haklı gururu içindeyiz.

Şirketimizi, değişen ve gelişen dünyada küresel ekonomik dalgalanmalardan zarar görmeden büyütmek, istihdamı artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamak arzumuzdur.

Bu sebeple çalışmalarımızı, farklı coğrafyalar da yeni işbirlikleri ile yatırımlar yaparak geliştirmek, kurumsal girişimlerimiz ve hedeflerimiz arasındadır. 

Devletimizin sağlık politikasında göstermiş olduğu; güçlü, yenilikçi, destekleyici yaklaşımlarına olan inancımızla, kurumumuz ‘Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’ni dünya markası haline getirerek ülkemizi temsil etmek en büyük arzumuzdur.

Bu bağlamda, desteklerini esirgemeyen devletimize, hastalarımız ve yakınlarına, Yönetim Kurulumuza, ortaklarımıza, tüm çalışanlarımıza, iş partnerlerimize şükran ve teşekkürlerimi sunarım.Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi
Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 01.03.2021 tarihinde yayınlanmış ve 12.04.2023 tarihinde güncellenmiştir.