Çağrı Merkezi 444 1 300

Tıbbi Birimlerimiz

Tıbbi Birim Ara

Tıbbi Birim Ara

Tümü A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Yeni Yüzyıl Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde 85 birime yer veriyor ve uzman kadromuzla sizi karşılıyoruz. Donanımlı 85 tıbbi birimimiz, profesyonel uzman kadromuz ile sağlık sorunlarınıza son teknoloji ekipmanlar ile yaklaşarak çözüm buluyoruz.

Yeni Yüzyıl Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak tıbbi birimlerimizdeki çeşitlilik ile tüm sağlık ihtiyaçlarınızı aynı çatı altında karşılamanızı sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede tedavi sürecinizden maksimum verim almanızı hedefliyoruz. Bilgili uzman kadromuz, iletişim halinde olan hekimlerimiz, işbirliği içinde olan tüm çalışanlarımız ile tedavinizi en etkili ve en hızlı şekilde planlıyoruz. Tedavinizde son teknoloji yardımcı ekipmanlar kullanarak tüm ihtiyaçlarınızı GOP hastanesi çatısı altında karşılıyoruz.

Gülen yüzünüz bizim motivasyonumuz

Tedavi sürecinizin sonunda sağlığınıza kavuşarak gülen yüzünüz ile hastanemizden ayrıldığınızı görmek için çok çalışıyoruz.

Tüm tıbbi birimlerimizin uzman kadrosu ile Gaziosmanpaşa Hastanesinde sağlığınız güvence altında almak için hareket ediyoruz.