Çağrı Merkezi 444 1 300

Hasta & Ziyaretçi Rehberi

Hizmet Saatlerimiz

Polikliniklerimiz, hafta içi saat 09.00-18.00 ve cumartesi günleri 09:00-13.00 saatleri arası randevu sistemiyle çalışmaktadır. Hastanemizde Kadın Doğum, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Kardiyoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi branşlarında uzman hekimlerimizle gece polikliniği hizmeti de verilmektedir. Bu hizmetlerin yanında MRI, BT ve tüm radyolojik ve laboratuar tetkikleri de hastalarımızın hizmetindedir.

Yatış İçin Yanınızda Neler Getirmelisiniz?

  • T.C. Kimlik numaranızın yazılı olduğu kimlik veya sürücü belgenizi,
  • Özel sağlık sigortalı iseniz kartınızı,
  • Doktorunuz talep etti ise, tıbbi kayıtlar, röntgenler veya daha önceki tetkik sonuçları,
  • Tıbbi kayıtlar, röntgenler veya daha önceki tetkik sonuçlarınızı,
  • Kullandığınız tüm tıbbi - bitkisel ilaçlarınızı getirmeniz gereklidir.

Tedavi için yatış gereken durumda hekiminizle görüşerek tarih planlaması yapmalısınız.

Aşağıdakiler hastane tarafından size sunulmakla beraber, arzu ederseniz kendiniz de yanınızda getirebilirsiniz.

  • Terlik, sabun, tarak, diş fırçası, diş macunu, şampuan, havlu, kağıt mendil ve peçete vb.

Odanız

Hasta yatış bölümündeki işlemleriniz tamamlandıktan sonra katınıza kadar size eşlik edilecek, odanız ile ilgili tanıtım hasta danışmanı ve hemşireniz tarafından yapılarak odanıza yerleştirileceksiniz.

Telefon

Odanızda size özel bir telefon bulunmakta ve üzerinde numarası yazmaktadır. Dışarıdan size ulaşmak isteyenler, bu numarayı arayarak sizinle direkt görüşebilirler. Santrale ulaşmak için “0“ tuşlayınız. Hastanıza çok sayıda tıbbi donanım ve cihaz kullanıldığı durumlarda cep telefonunuzu oda içinde kullanmamaya özen gösteriniz.

Çağrı Merkezi / İnternet Randevu Sistemi

24 saat kesintisiz olarak çalışan 444 1 300 numaralı çağrı merkezimizi arayarak muayene veya kontrol randevusu alabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hastanemizde “Hekim Seçme Hakkı”na sahipsiniz.

www.gophastanesi.com.tr internet adresinden online randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda mesai saatleri içinde online destek sistemi aracılığı ile bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon / Kapalı Devre Yayınlar

Kanal Listesi odanızda bulunmaktadır. Televizyonunuzun kullanımı ile ilgili yatan hasta danışmanından yardım alabilirsiniz. Diğer hastaların sağlığı ve huzuru açısından televizyonun sesini; rahatsızlık vermeyecek seviyede tutmaya özen göstermenizi rica ederiz.

İnternet

Hasta ve yakınlarının kullanabilmesi için kablosuz internet sistemimiz bulunmaktadır. Kullanım için bulunduğunuz kattaki yatan hasta danışmanından bilgi alabilirsiniz.

Ziyaret Süreçleri / Genel Ziyaretçi Kuralları

Kurumumuzda COVID-19 pandemisi sebebi ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ziyaretçi kuralları esas alınarak ziyaretçi kısıtlamaları uygulanmaktadır. 12 yaş altı çocukların tıbbi süreçlerden etkilenme ihtimali sebebi ile ziyaretçi olarak kabul edilmemektedir. Çocuk hastaların , çocuk yakınları ile doktor bilgisinde ziyaret gerçekleştirilir.

İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 04.03.2021 tarihinde yayınlanmış ve 18.04.2023 tarihinde güncellenmiştir.