Çağrı Merkezi 444 1 300

Yurtdışı Sigortalar & Asistan Şirketler

Yeni Yüzyıl Gaziosmanpaşa Hastanesinin anlaşması olduğu birden fazla kurum vardır. Bu başlıklar sıralamak istenirse; sigortalar, asistan kurumlar, bankalar, özel şirketler, kurumlar, dernekler, yurt dışı sigortalar ve asistan şirketler, resmi kurumlar olarak sıralanabilir.

Hastanemiz de yurtiçi için sigortanın bulunmasının haricinde yurt dışı içinde sigorta yer aır. Bununla beraber bünyemizde anlaşmalı olduğumuz asistan şirketler de bulunur.

Yurtdışı Sigortalar & Asistan Şirketler

Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak yalnız ülke içi vatandaşlarımız için çalışmıyoruz. İnsan için en iyi sağlık hizmeti misyonu ile hareket ederek maksimum kalitedeki sağlık hizmetimizi herkese sunmak için çok çalışıyoruz. Bunun için iş ortaklığı yaptığımız yurt dışı sigortalar şirketleri ve asistan şirketler ile de beraber çalışıyoruz. GOP hastanesi olarak en kaliteli sağlık hizmetini en kolay şekilde işleyen prosedürlerle herkese sunuyoruz.

Farklı prosedürlerin önünüze takılmaması için yaptığımız anlaşmalarla en iyi hizmeti size sunuyoruz.

Çünkü sizi tanımak için profesyonel ekibimizle çok çalışıyor ve size en uygun sağlık hizmeti aracılığını beraber belirleyip uyguluyoruz.

  • Europ Assistance
  • Marm Assistance
  • Inter Partner Assistance
  • Euro-Center
  • BosphorusMedAssist
İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 25.02.2021 tarihinde yayınlanmış ve 15.03.2023 tarihinde güncellenmiştir.