Çağrı Merkezi 444 1 300

Hasta Hikayeleri ve Teşekkürleri

Hakkında şahsi görüşlerimizi belirtmek gerekirse şu şekilde özetlemek isterim. Öncelikle doktorlarımız çok başarılı ve güvenilir, güler yüzlü ve ayrıntılı bilgiler sundular. Hemşireler bir o kadar ilgili ve güvenilir işlerini en iyi şekilde yaptılar ve bizleri her konuda bilgilendirdiler.

Hasta bakıcılar da aynı şekilde çok iyi her konuda yardımcı oldular. Hastane değil sanki kendi evimizde gibi ağırlandık.

Hastane temizliği konusunda fazlasıyla memnunuz ve hiçbir sıkıntı yaşamadık. Hastaneden, personelinden, doktorlardan fazlasıyla memnun kaldık ve herkese tavsiye edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bizler tavsiye üzerine geldik ve hiç pişman değiliz. Sonsuz teşekkürler

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

Ender, Mine, Hatice, Büşra, personel Öznur, Serdar, Durmuş. KVC yoğun bakım hemşire Mine, Emre, Hüseyin, Recep, Filiz, Semra, Gülistan ve en önemli doktorumuz Dr. Denyan Mansuroğlu’na,   Kenan Sever’ e çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Hastanenizin kalitesine de söylenecek kelime bulamıyorum. İyi çalışmalar.

KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

Tefide Bağıran 26.02.2014’ te sezeryan yöntemi ile doğum yaptı. Takibini yapan Dr. Zehra İnce Hanım’a, ameliyathane ekibine, candan ilgilenen anestezi doktoru Tijen Hanım’ a, sonrasında doğum servisinden hemşire arkadaşlarımız Sinem Kaya, Aysun Üzüm, Yıldız Karapınar, Merve Ayaz Hanım’a ve emzirme danışmanı Hayriye Çatak Hanım’a yakinen ilgilendiklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Eşim Tefide ve ailem adına saygılarımla.

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

Organ nakli bölümü poliklinik sorumlu hemşiresi Ayşe Gülbahar’ın hastalara yaklaşımı, güler yüzü, kan alırken vs işlemlerde gösterdiği hassasiyet , üstün görev anlayışı nedeniyle şimdiye kadar (5 yıldır hastayım) gördüğüm başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunarım.

ORGAN NAKLİ POLİKLİNİK

Buraya gelmiş olduğum ilk günden beri bana gösterdiğiniz yakın ve sıcak davranışlarınızdan ötürü herkese teşekkür ederim. İsimleri tek tek sayamıyorum ama öncelikle kattan Sorumlu Hemşire Gülseren Hanıma, gece nöbetin de bize yardımcı olan Fahri Yılmaz’ a, çayından yemeğine hizmet veren diğer arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Hastalara sadece hasta değil yakın bir misafir edasında ağırlayışınız ayrıca takdire değer. Her zaman gülmeyi ve yarınlara gülebilmemiz için hizmet veren bu kadro birçok övgüyü hak ediyor.

7.KAT ORG. CERRAHİ

Doktorlarımızdan Doç. Dr. Gürkan Tellioğlu, Dr. Eryiğit Eren, Dr. Murathan Uyar; hemşirelerimizden Gülseren Hemşire, Mehmet Hemşire, Büşra Hemşire, Fahri Hemşire, Ramazan Hemşire, Eda Hemşire, Derya Hemşire; Hasta Danışmanı Canan Hanım, Personellerden; Ayşe Duman, Ayşen Turhan, Nigar Okur, Züleyha Özdemir, Ercan Bey, Kadir Bey, Aydın Beye; hocalarımdan ve bütün personelden çok memnun oldum. Buradaki isimlerin hepsine teker teker teşekkür ederim. Artık benim evden sonraki ikinci evim burası, yine hepsine teşekkür ederim. Temizlik personeli Ayşen Ablaya ve Nigar Ablaya sonsuz teşekkürler.

ORGAN NAKLİ CERRAHİ

Başta Doç. Dr. Gürkan Tellioğlu’ na ve Dr. Murathan Uyar, Dr. Eryiğit Eren Hocama ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Gülseren Hemşire, Büşra Hemşire, Fahri Hemşire, Ramazan Hemşire, Derya Hemşireye çok teşekkür ederim. Ayrıca ilgilerinden dolayı Eda Hemşireye ayrıca teşekkür ediyorum. Temizlikte görevli tüm personel ve diğer çalışanlara; Ayşe Duman, Ercan Bey, Aydın Bey, Kadir Bey, Niger Okur, Ayşen Tulhan ve kat sekreteri Verda Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.

ORGAN NAKLİ CERRAHİ

Ben Beyza Poyraz. Gürkan Tellioğlu Bey, Eryiğit Eren Bey, Murathan Bey, Okan Bey, Gülseren Hanım, Canan Hanım, Mehmet Bey, Gökhan Bey, Ramazan Bey bütün çalışanlar, bana hayat verdiniz, hepinize teşekkür ederim. İsimlerini bilmediğim ağabeyler ve ablalar, hepsine teşekkürler. Gop Hastanesine teşekkürler.

ORGAN NAKLİ

Yaşamımın belirli bir bölümünü Avrupa’da geçirdiğim için ülkemizde Avrupa standartlarının üstünde bir hastane olduğunu idrak ettim. Teşekkürler.

ONKOLOJİ VE CERRAHİ

İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 04.03.2021 tarihinde yayınlanmış ve 22.03.2024 tarihinde güncellenmiştir.