Çağrı Merkezi 444 1 300

Kalite Belgeleri

Kalite belgelerimiz, uluslararası standartlarda hizmet verme taahhüdümüzün bir göstergesi olup, sürekli iyileştirme ve mükemmelliğe olan bağlılığımızı temsil etmektedir. Bu belgeler, hasta ve çalışan memnuniyetini artırmanın yanı sıra, sağlık hizmetlerimizin güvenliği ve kalitesini sürekli olarak geliştirmemizi sağlamaktadır.

Bebek Dostu Hastane

Bebek Dostu Hastane

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 1991 yılından itibaren UNICEF işbirliğinde "Anne Sütünün Teşviki ve Bebek Dostu Hastaneler" programı yürütülmektedir.

Bebek Dostu Hastane sertifikasyonu kapsamında anne sütüne özendirilmesi, annelere emzirme konusunda bilgi ve doğru alışkanlıkların kazandırılmasına yönelik, hastanelerde emzirmenin başarılı ve yerleşik bir uygulama haline gelmesini sağlamak üzere Bebek Dostu Hastaneler Programı başlatılmıştır. Doğum hizmeti verilen hastanelerde gebelikten itibaren anne adaylarını anne sütü ve emzirme konusunda bilgilendiren, doğumdan hemen sonra annelerin bebeklerini emzirmesini sağlayan, bu konuda özel olarak eğitilmiş sağlık personeli tarafından, annelere bebeklerini nasıl emzirecekleri konusunda yardımcı olan hastaneler “Bebek Dostu Hastane” unvanı kazanmaktadır.

Hastanemiz, Sağlık Bakanlığı tarafından 1999 yılında "Bebek Dostu Hastane" unvanı almaya uygun bulunmuştur. Bebek Dostu Hastane olarak hizmete devam etmektedir.

 

JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI)

JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI)

2017 yılı içinde geçirdiği başarılı denetim sonucunda, sağlık hizmetlerine uluslararası alanda önem atfedilen, bilinilirliği ve kriterleriyle en yüksek değerlendirme modeli kabul edilen JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyon belgesini almaya hak kazanmıştır.

2020 yılı içinde yapılan denetlemelerde JCI Reakreditasyonunu başarıyla tamamlayarak akreditasyonun devamını sağlanmıştır

 
İlgili içerik, yayın kurulu tarafından 15.03.2021 tarihinde yayınlanmış ve 06.12.2023 tarihinde güncellenmiştir.