Çağrı Merkezi 444 1 300

Eğitimcilerimizle Tanışın

SİBEL KİBAR DAĞLI

2005 yılında Haliç Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinden mezun ,Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi yüksek lisans mezunu.Florence Nightingale İnme Ünitesi Beyin Cerrahisi Yoğun Bakım donanımına sahiptir. Kurumumuzda 2008 yılından beri çalışmakta olup, 2009 Yılından itibaren tüm alanlardan sorumlu Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.2015 yılı itibari ile eğitim,kalite ve idari süreçlerden sorumlu Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak göreve devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı İlk yardım eğitmeni belgesine sahiptir. Nişantaşı Üinversitesi nde kurulum aşamasında öğretim görevlisi olarak destek vermiştir.2018 yılı itibari ile Yeni Yüzyıl Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak devam etmektedir.

EMRE ERGÜL

2004 Yılında Rize Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu bölümünden mezun oldum, Bakırköy Acıbadem Hastanesinde 2 yıl Pediatrik KVC yoğun bakım ünitesinde çalıştım. Buradan Taksim Alman Hastanesine Pediatrik KVC yoğun bakım sorumlusu olarak 4 yıl görev yaptım. Beylikdüzü Medicana Hastanesi Pediatrik KVCYB ünitesi ekip liderliği görevini 4,5 yıl yaptıktan sonra hastanemiz bünyesinde Pediatrik KVCYB ünitesi Sorumlu hemşireliği görevine 1 yıldır devam etmekte olup Klinik eğitimci olarak da görev almaktayım.

NERİMAN BOSTANCI

2008-2009 Safranbolu Sağlık Meslek lisesinden mezun oldum. 2009 yılında Yıldıztabya Bilge hastanesinde Acil Servis bölümünde 1 yıl çalıştım. 2010 yılında hastanemiz bünyesinde Kalp Damar Cerrahisi servisinde çalışmaya başladım.Kurum içerisinde Dahiliye servisi, Yoğun bakım alanlarında çalıştım. 2014 yılından itibaren Genel Cerrahi Servis Sorumlu hemşiresi olarak görevime devam etmekteyim. Eğitici Eğitimi Sertifikasına sahip olup,klinik eğitimci olarak görev almaktayım.

FİLİZ BEYAZ

1988 Trakya Üniversitesi Hemşirelik mezunuyum. Üniversitenin göğüs hastalıkları servisinde 2 yıl çalıştım.1990 -19​98yılları arasında Cerrahı Servis Sorumlusu olarak görev yaptım. 1998 İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde Ercp/Endoskopi hemşiresi olarak görev aldım ve sertifikasına sahibim.1998 -2010 yılları arasında Endoskopi Sorumlu hemsiresi olarak Acıbadem Hastanesinde görev yaptım. 2010 yılından itibaren hastanemiz bünyesinde Medikal Onkolojı ve Kemotoropı Sorumlu hemşiresi olarak görev yapmaktayım.Eğitici Eğitimi Sertifikasına sahip olup Klinik Eğitimci olarak görev almaktadır.

AHMET PULUR

1997 Toplum Sağlığı/Sağlık Memurluğu bölümü mezunuyum,mesleğimin 21.yılın içerisindeyim 7 yıl Acil serviste shift ve sorumlu hemşire olarak görev yaptım. Ekim 2004 yılında Gaziosmanpaşa Hastanesinde Reanimasyon'da sağlık memuru olarak işe başladım bu alanda shift hemşire olma başarısına kadar ulaştım,2009 yılında diyaliz ünitesine geçtim ve kısa sürede Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 aylık diyaliz eğitimi mi başarıyla tamamlayarak Diyaliz Hemşiresi Sertifikasını aldım . Eğitici Eğitimi Sertifikasına sahibim. 2012 yılında hastanemiz bünyesinde yapılan Yoğun bakımlar diyaliz ve Ekstrakorporel işlemlerin sorumluluğu görevine devam etmekte olup klinik eğitimci olarak görev almaktayım.

UĞUR DURMAZ

2003 Yılında Reyhanlı 70. Yıl Anadolu Sağlık Meslek lisesi Acil tıp teknisyenliği mezunu olup 15 yıllık iş tecrübesinde Pediatrik/ Erişkin Acil Servis, Yoğun Bakım ,Genel Cerrahi, Anjio Laboratuarı , Nükleer tıp , Onkoloji Servis Sorumlusu , Süpervizör olarak çalışmıştır.Öğrenimine İstanbul üniversitesi Sivil Savunma ve Kurtarma bölümünde devam etmiştir.İşletme fakültesinde eğitimine devam etmektedir.Eğitici Eğitimi Sertifikasına sahiptir. Kurumumuzda Acil Servis Sorumlusu ve Klinik Eğitimci olarak görevine devam etmektedir.

ÖZDEN ÖZGÜN

1987 yılında Ankara Doğumevi Sağlık Meslek Lisesi mezunu olup Van Doğumevi Hastanesinde mecburi hizmet yapmıştır. Daha sonra 2011 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi , 2015 yılında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi yüksek lisansı bitirmiştir.. 30 yıllık hemşirelik deneyimi mevcut olup Kadın Doğum hemşireliği, Dahiliye hemşireliği , Acil hemşireliği, 15 yıllık Enfeksiyon Kontrol hemşireliği donanımlarına sahiptir. 2015 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinden emekli olmuştur. Kurumumuzda 2015 yılından beri Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi olarak çalışmaktdır. Sağlık Bakanlığı onaylı Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikasına sahiptir.

ELVAN KILIÇ

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesinden mezun ,Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi yüksek lisans mezunu.13 yıllık hemşirelik deneyimi mevcuttur. Acil Servis hemşireliği donanımlarına sahip olup, kurumumuzda 2010 -2017 yılları arasında Organ Nakli Dahiliye Sorumlu hemşiresi olarak çalışmıştır. 2017 Yılından itibaren Eğitim Hemşiresi olarak görev yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı İlk yardım eğitmeni belgesine sahiptir.

SİBEL SEZER

2000 yılında Marmara Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojilerinden Mezun olup "Nükleer Radyasyon ve Dedeksiyon Sistemleri" ile ilgili ön proje yapmıştır. 2000-2002 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp A.B.D da staj yapmış ve akabinde Mediko sosyal öğrenci olarak çalışmıştır. 2006 yılında Haliç Üniversitesi Hemşirelik mezun olmuştur. 2010 yılında Haliç Üniversitesi İç Hastalıkları Bölümde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Halen Anadolu Üniversitesi "Sağlık Kurumları İşletmeciliği" bölümünde okumaya devam etmektedir. Kurumumuzda 2006 yılından bu yana Dahiliye Kliniği (2 yıl), Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi (4 yıl), Erişkin Yoğun Bakım Üitesi (3 yıl), Yoğun Bakım Eğitim Hemşiresi (1 yıl), Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi (1 yıl), Hemovijilans Hemşiresi (1 yıl), Sağlık Bakanlığı onaylı "Diyabet Eğitim Hemşiresi" Sertifikasına sahip olup Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevine devam etmektedir.

GÜLSEREN DAYAN

2000 yılında Niğde Üniversitesi Aksaray Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Lisans Bölümünden mezun oldu.2016 yılında Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi yüksek lisans mezunu olup 18 yıllık hemşirelik deneyimi mevcuttur.İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Enfeksiyon hastalıkları kliniğinde 2 yıl hizmet vermiştir.2007 yılından bu yana kurumumuzda dahiliye hemşireliği,diyabet hemşireliği,süpervisor hemşirelik,organ nakli cerrahi kliniği sorumlu hemşireliği,hematoloji kliniği sorumlu hemşireliği gibi görevlerde çalışmıştır. Kurumumuzda 2017 yılından itibaren Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi olarak görevine devam etmektedir.

MEHTAP MENTEŞ

1993 yılında Şişli Sağlık Meslek Lisesi Ebelik bölümünden mezun ,hemşirelik denkliğine sahiptir. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisansını tamamlamıştır.Kurumumuzda 22 yıldan beri çalışmakta olup tüm alanlarda klinik deneyime sahip ve 2001-2012 yılları arasında Endoskopi Sorumlu hemşiresi olarak çalışmış ,2012 yılı itibari ile İş yeri hemşiresi olarak görevine devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı İlk yardım eğitmeni belgesine sahiptir.