Çağrı Merkezi 444 1 300
Kulak Ağrısı Kanser Belirtisi Olabilir
3 DK

Kulak Ağrısı Kanser Belirtisi Olabilir

Kanser, insan bedeninde herhangi bir dokudaki veya organdaki hücrelerin kontrolsüz bir şekilde çoğalmasıyla ortaya çıkan bir durumdur. Maalesef, bu hastalık günümüzde en sık görülen ve çağımızın vebası olarak tanımlanan hastalıklardan biri. Bedenimizin herhangi bir bölgesinde ortaya çıkabilen kanser, belirtilere dikkat edilmediği takdirde çok hızlı ilerleyerek tanı ve tedavide gecikmeye, vücutta kalıcı hasarlara hatta ölüme yol açabiliyor. Kulak kanseri de; bu kanser türlerinden bir tanesi.

Bel Ağrısı Neden Olur? Belirtileri Nelerdir?
3 DK

Bel Ağrısı Neden Olur? Belirtileri Nelerdir?

Günümüzde birçok insan bel ağrısı çekmekte ve bu durum toplumda acil servise başvuru nedenlerinin başında gelmektedir. Özellikle masa başı işi yapanlar, fazla kilolusu olanlar veya fiziksel güç gerektiren işlerde çalışanlar bel ağrısı problemini daha fazla yaşıyor. Eğer devamlı bir bel ağrısı şikâyetiniz varsa bu durum belki de başka hastalıkların habercisi olabilir. O yüzden uzman bir hekime danışmak, gerekli tetkikleri yaptırarak erken teşhis ile tedaviye başlamak en doğrusu olacaktır.

Bel fıtığı nedir? Bel fıtığı nasıl tedavi edilir?
2 DK

Bel fıtığı nedir? Bel fıtığı nasıl tedavi edilir?

Günümüzde hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme, düzensiz hayat gibi sebeplerden dolayı birçok hastalıkla baş etmek zorunda kalıyoruz. Bu hastalıklardan bir tanesi de maalesef bel fıtığı. Özellikle fazla kilo, hareketsizlik, insan gücü gerektiren işler vb. bel fıtığına sebep olabilmektedir.